·   Kontakt telefon: 020 33 24 00
  >>KONTAKT ·  e-mail: ravnateljica@vrtici-du.hr ·  fax: 020 33 24 11

Programi

PROGRAM KATOLIČKOG VJERSKOG ODGOJA ZA DJECU PREDŠKOLSKE DOBI

Ovaj program, obogaćen katoličko vjerskim sadržajima, provodi se u mješovitim skupinama dječjih vrtića Radost  i Ježić – Osojnik. Program je verificiran od strane Ministarstva prosvjete, obrazovanja i sporta, a provode ga odgojiteljice sa završenim teološko katehetskim obrazovanjem. Za katolički vjerski odgoj educirale su se 23 odgojiteljice i jedna stručna suradnica, pedagoginja.

PROGRAM: IGRAONICA ZA DAROVITU DJECU 

Ovaj program se ostvaruje u svim objektima Dječjih vrtića Dubrovnik u sklopu redovnog programa. U realizaciju programa uključen je stručni tim i 30 odgojiteljica koje su prošle edukaciju za rad s darovitom djecom.