KAKO OJAČATI SEBE – preporuka za Dan knjige

Svjetski dan knjige obilježava se 23.travnja, odgojiteljica Maja Vodopić donosi preporuku za čitanje. 

 

Zgodnim anegdotama i oštroumnim zapažanjima, S.Covey istaknuti savjetnik u području rukovođenja i autor uspješnih knjiga o duhovnosti  i psihologiji uspjeha, pokazuje nam kako su naši postupci rezultat onoga što jesmo, te kako se primjenom sedam navika uspješnih ljudi i kod kuće i na poslu možemo osloboditi navika koje najviše štete nama samima.

Sedam navika nisu brze “trik metode”, nego put kojim korak po korak usvajamo načela pravednosti, osobnog integriteta, poštenja i dostojanstva. Tako stječemo samopouzdanje koje nam daje moć kojom možemo promijeniti svoj osobni stav i poslovni život, ali i mudrost i sposobnost da iskoristimo prilike koje nam se nude. 

 

7 navika uspješnih ljudi