Obavijest o zatvaranju odgojnih skupina u Dječjem vrtiću Izviđač

Zbog mjera samoizolacije, zatvara se odgojna skupina Jaslice 3 Dječjem vrtiću Izviđač. Mjera samoizolacije je propisana do 8. listopada 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 11. listopada 2021. mogu vratiti u vrtić.

Zbog mjera samoizolacije, zatvara se odgojna skupina Jaslično-vrtićna Dječjem vrtiću Izviđač. Mjera samoizolacije je propisana do 14. listopada 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 15. listopada 2021. mogu vratiti u vrtić.

Zbog mjera samoizolacije, zatvara se odgojna skupina Jaslice 1 Dječjem vrtiću Izviđač. Mjera samoizolacije je propisana do 12. listopada 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 13. listopada 2021. mogu vratiti u vrtić.