Obavijest o zatvaranju odgojnih skupina u DV Palčica, Škatulica, Radost, Kono 1 i 2, Pčelica

Zbog mjera samoizolacije, zatvara se odgojna skupina Jaslice 5 u Dječjem vrtiću Palčica. Mjera samoizolacije je propisana do 7. ožujka 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 8. ožujka 2021. godine, mogu vratiti u vrtić.


Produljuje se mjera samoizolacije za odgojnu skupinu Mješovita 3  u Dječjem vrtiću Palčica do 4. ožujka 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 5. ožujka 2021. godine, mogu vratiti u vrtić.


Zbog mjera samoizolacije, zatvara se odgojna skupina Mješovita 5 u Dječjem vrtiću Škatulica. Mjera samoizolacije je propisana do 5. ožujka 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 6. ožujka 2021. godine, mogu vratiti u vrtić.


Zbog mjera samoizolacije, zatvara se odgojna skupina Mješovita 3 u Dječjem vrtiću Radost. Mjera samoizolacije je propisana do 5. ožujka 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 6. ožujka 2021. godine, mogu vratiti u vrtić.


Zbog mjera samoizolacije, zatvaraju se 2 odgojne skupine u Dječjem vrtiću Kono 1 i Kono 2. Mjera samoizolacije je propisana do 8. ožujka 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 9. ožujka 2021. godine, mogu vratiti u vrtić.


Zbog mjera samoizolacije, zatvara se odgojna skupina Mješovita 2 u Dječjem vrtiću Pčelica. Mjera samoizolacije je propisana do 9. ožujka 2021. godine, nakon čega se djeca, ukoliko ne razviju simptome bolesti, 10. ožujka 2021. godine, mogu vratiti u vrtić.