Svakog tjedna knjiga jedna

Ova rubrika je osmišljena kao pomoć roditeljima da lakše pronađu kvalitetnu knjigu koja će ih osnažiti u roditeljskim izazovima. Zamišljen je kao tjedna kolumna s preporukom za određenu knjigu, a ujedno je i stručna literatura koju odgajatelji koriste u svom svakodnevnom radu. Nadamo se da će Vam naše preporuke koristiti.

Mi smo:

Nika Bagarić, mag.pred.odgoja i Franica Lasić,prof.pred.odgoja, odgajatelj savjetnik.

Radimo u DV  Dubrovnik, u Maloj kući. Montessori odgajateljice smo s više od 15 godina rada u struci. Redovno se usavršavamo i pratimo recentnu stručnu literaturu. Zaljubljenice smo u dobro štivo. Svakodnevno se susrećemo s izazovima roditeljstva i struke, a jedan od izazova je i vrtić na daljinu.

Sva Vaša pitanja, nedoumice i prijedloge pišite nam na mail

knjiga.tjedna@gmail.com

#čitajknjiguiostanidoma